Mrągowo

Deska sosnowa zaolejowna naturalnym olejem bielącym.  

Po dłoga i stół po renowacji. Drewno zostało wycyklinowane z powłoki starego lakieru. Do lakierowania użyliśmy lakieru Lobadur Ws 2K Duo.

Deska jesion thermo. Po jej wycyklinowaniu nałożony został lakier wodny półmatowy. 

Cyklinowanie parkietu jesion kolor, ułożonego w cegiełkę rozrzuconą z roga pomieszczenia. 

Układanie podłogi drewnianej w mrągowie. Na zdjęciu pilarka stołowa podłączona do odkurzacza. Dzięki temu na budowie panują czyste warunki podczas montaż parkietu.

Szlifowanie stołu cykliniarką. Wymiary stołu pozwoliły na jego wyszlifowanie, przy użyciu cykliniarki taśmowej Cobra. 

Cyklinowanie podłogi drewnianej. Na zdjęciu parkiet jesion w klasie jasny i deska jesionu moddyfikowanego termicznie - jesion thermo.

Układanie deski merbau. Wycinanie łuku przy wejściu. Deska Merbau jest trwałym, twardym materiałem na podłogi. Dzięki temu mieszkańcy mogą cieszyć ładną kolorystycznie podłogą.

Na zdjęciu, na pierwszym planie podłoga wykonana z parkietu jesion kolor. Na środku salonu położony jest parkiet jesion jasny, a wokół niego ułożona jest deska jesion therm. <br />
Jesion tehrmo to drewno moyfikowane termicznie, dzięki czemu zmienia swój naturalny kolor, jak również osiąga wyższą stabilność wymiarową. Wadą tego wyrobu jest podwyższenie jego kruchości.

Cyklinowanie parkietu jesion. Na podłodze położony jest parkiet jesion jasny, a przy scianach obódka wykonana jest z deski jesion thermo.

Strony

Subskrybuj Mrągowo