Umiński

Przyklejanie klepki parkietu do posadzki betonowej. Zastosowanie odpowiedniego kleju pod parkiet, pozwoli by posadzka drewniana, służyła mieszkańcom przez kilkadziesiąt lat.

Polerowanie parkietu dębowego przed lakierowaniem. Polerowanie szlifoerką jednotarczową wykonujemy z reguły papierem ściernym o grupości 120. Pozwoli to na wygładzenie podłogi i usunięcie ewentualnych niedociągnięć po cykliniarce. Również niweluje różnice w odcieniach, pomiędzy powierzchnią szlifowaną cyklniarką, a szlifowaną cykliniarką brzegową. 

Cyklinowanie boazerii sosnowej na poddaszu. Szlifowanie jest wymage przed lakierowaniem. Ma na celu usunięcie zabrudzeń powstałych podcczas montażu boazerii. Jak również wygładza drewno przez co po lakierowaniu powierzchnia lepiej wygląda.

Malowanie ścian farbą. Wykinujemy również inne usługi niż parkieciarskie - takie jak: malowanie ścian, gładzie gipsowe, zabudowy poddaszy.

Docieplenie poddasza wełną mineralną. Na zdjęciu jesteśmy w trakcie montażu folii paroizolacyjnej. Poddasze późńiej będzie obłożone boazerią drewnianą. 

Po dłoga i stół po renowacji. Drewno zostało wycyklinowane z powłoki starego lakieru. Do lakierowania użyliśmy lakieru Lobadur Ws 2K Duo.

Parkiet dąb natur. Parkiet został ułożony w cegiełkę rozrzuconą. Następnie został wycyklinowany. Do zabezpieczenia został uzyty OlI NATURA HS Profiöl. Jako dodatkowe zabezpiecznie użyliśmy OLI - NATURA Pflegewachs. Wosk dodał podłodze drewnianej również delikatnego blasku. 

Cyklinowanie podłogi drewnianej. Na zdjęciu parkiet jesion w klasie jasny i deska jesionu moddyfikowanego termicznie - jesion thermo.

Cyklinowanie auli szkolnej w Mrągowie. Parkiet został poddany renowacji po zużyciu warstwy ochronnej lakieru. Przeprowadzenie renowacji w odpowiednim czasie, przywróci blask podłodze.

Przkładanie mozaiki. Mozaika została zerwana po czym jest przyklejona na nowo do płyty OSB. Po przyklejeniu mozaika będzie wycyklinowana.

Strony

Subskrybuj Umiński