podłogi mrągowo

Po dłoga i stół po renowacji. Drewno zostało wycyklinowane z powłoki starego lakieru. Do lakierowania użyliśmy lakieru Lobadur Ws 2K Duo.

Cyklinowanie parkietu jesion kolor, ułożonego w cegiełkę rozrzuconą z roga pomieszczenia. 

Cyklinowanie podłogi drewnianej. Na zdjęciu parkiet jesion w klasie jasny i deska jesionu moddyfikowanego termicznie - jesion thermo.

Układanie deski merbau. Wycinanie łuku przy wejściu. Deska Merbau jest trwałym, twardym materiałem na podłogi. Dzięki temu mieszkańcy mogą cieszyć ładną kolorystycznie podłogą.

Układanie deski merbau. Do przyklejenia deski zastosowany został klej dwu składnikowy Artelit PB 890. Deska merbau następnie będzie cyklinowana i olejowana

Cięcie deski parkietowej, podczas montażu podłogi drewnianej. Pilarka stołowa podłączona do odkurzacza dzięki czemu montaż odbywa się w czystych warunkach.

Nakładanie wosku na deskę orzech. Deska była wcześniej olejowana. Po wyschnięciu oleju, nkładany jest wosk w celu dodatkowej ochrony, jak również by osiągnąć większy połysk podłogi.

Cyklinowanie auli szkolnej w Mrągowie. Parkiet został poddany renowacji po zużyciu warstwy ochronnej lakieru. Przeprowadzenie renowacji w odpowiednim czasie, przywróci blask podłodze.

Przkładanie mozaiki. Mozaika została zerwana po czym jest przyklejona na nowo do płyty OSB. Po przyklejeniu mozaika będzie wycyklinowana.

Subskrybuj podłogi mrągowo