Ruciane Nida / Ukta

Sprzątanie pomiędzy legarami po ich ułożeniu i wypoziomowaniu. Pomiędzy legarami zostanie położona wełna akustyczna w celu wyciszenia odgłosów pomiędzy kondygnacjami. Należy pamiętać że strop drewniany mniej izoluje chałasy.

Szlifowanie deski sosnowej na poddaszu. Przy tej realizacji użyliśmy cykliniarki Cobra. Po wykończeniu poddasza, można wyszlifować deskę. 

W trakcie montażu boazerii drewnianej na poddaszu. Wykończenie boazerią poddasza pozwala uniknąć pęknieć które niekiedy towarzyszą poddaszom wykonanym z płyt G-K. 

Szlifowanie boazerii sosnowej na poddaszu. Podłączając szliferkę do odkurzacza unikamy dużych ilości kurzu na buowie.

Cyklinowanie boazerii sosnowej. Na zdjęciu szlifoerka mimośrodowa mimośrodowa ROTEX RO 150. 

Malowanie ścian w domu z litego bala. Lakier nanoszony jest pędzle. Do tej realicaji użyty został lakier firmy tikkurila półmat.

Cyklinowanie boazerii sosnowej na poddaszu. Szlifowanie jest wymage przed lakierowaniem. Ma na celu usunięcie zabrudzeń powstałych podcczas montażu boazerii. Jak również wygładza drewno przez co po lakierowaniu powierzchnia lepiej wygląda.

Szlifowanie domu z bala. Do szlifowania zostaje użyta szliferka podłączona do odkurzacza dzięki czemu powietrze jest czystsze.

Szlifowanie ścian domu z litego bala.

Docieplenie poddasza wełną mineralną. Na zdjęciu jesteśmy w trakcie montażu folii paroizolacyjnej. Poddasze późńiej będzie obłożone boazerią drewnianą. 

Strony

Subskrybuj Ruciane Nida / Ukta