Olsztyn

Wyszlifowna deska sosnowa z farby olejnej. Stare deski pokryte farbą olejną, poisadają niesamowity kolor, który uwidacznia się po zabezpieczeniu go olejem bądż lakierem.

Szlifowanie posadzki betonowej, przed układaniem parkietu. Szlifowanie ma na celu usunięcie mleczka cementowego które powstało na wierzchu posadzki, i znacznie osłabią wytrzymałość jej. Szlifowanie wykonuje się przed gruntowaniem.

Układanie parkietu jesion kolor w cegiełkę rozrzuconą. Klej musi zostać rozsmarowany równo po całej powierzchni na której ma być przyklejony parkiet. 

Przyklejanie klepki parkietu do posadzki betonowej. Zastosowanie odpowiedniego kleju pod parkiet, pozwoli by posadzka drewniana, służyła mieszkańcom przez kilkadziesiąt lat.

Parkiet jesion kolor po położeniu w cegiełkę nieregularną. 

Przyklejanie deszczułki do posadzki betonowej. Na zdjęciu podłoga położona będzie z parkietu jesion kolor, a następnie wycyklinowana i polakierowana.

Przyklejanie parkietu do posadzki betonowej. Posadzkę najepierw wyszlifowaliśmy z mleczka cementowego. Nastepnie została zagruntowana, gruntem zalecanym przez producenta kleju. 

Układanie parkietu na posadzce betonowej. W tym mieszkaniu położony został parkiet jesion kolor. Zostanie później szlifowany, a następnie nałożony będzie na niego lakier OLI-AQUA Standard.

Malowanie ścian w mieszkaniu. Najprostszy sposób by odświeżyć mieszkanie

Strony

Subskrybuj Olsztyn