usługi parkieciarskie

Montaż cokołów drewnianych w giżycku na zamku. Na tej realizaji zamontowaliśmy ponad 1 000 metrów cokołów drewnianych w apartamentach i na korytarzach hotelowych.

Pomalowany sufit drewniany. Do lakieru została dodana odrobina białego pigmentu

Sufit drewniany pomalowany lakierem z odrobiną pigmentu białego. Dzięki zastosowaniu lakieru na bazie wody, sufit drewniany nie będzie ciemniał tak szybko

Szlifowanie posadzki betonowej, przed układaniem parkietu. Szlifowanie ma na celu usunięcie mleczka cementowego które powstało na wierzchu posadzki, i znacznie osłabią wytrzymałość jej. Szlifowanie wykonuje się przed gruntowaniem.

Przyklejanie klepki parkietu do posadzki betonowej. Zastosowanie odpowiedniego kleju pod parkiet, pozwoli by posadzka drewniana, służyła mieszkańcom przez kilkadziesiąt lat.

Szlifowanie parkietu dębowego. Cykliniarka hummel. 

Wypoziomowane legary, pod deskę sosnową. Pomiędzy legarami położona jest izolacja akustyczna.

Po dłoga i stół po renowacji. Drewno zostało wycyklinowane z powłoki starego lakieru. Do lakierowania użyliśmy lakieru Lobadur Ws 2K Duo.

Parkiet dębowy po wycyklinowaniu i polerowaniu. Przygotowany do zabezpieczenia olejem do podłóg drewnianych.

Parkiet dąb natur. Parkiet został ułożony w cegiełkę rozrzuconą. Następnie został wycyklinowany. Do zabezpieczenia został uzyty OlI NATURA HS Profiöl. Jako dodatkowe zabezpiecznie użyliśmy OLI - NATURA Pflegewachs. Wosk dodał podłodze drewnianej również delikatnego blasku. 

Strony

Subskrybuj usługi parkieciarskie