układanie parkietu

Układanie parkietu jesion kolor w cegiełkę rozrzuconą. Klej musi zostać rozsmarowany równo po całej powierzchni na której ma być przyklejony parkiet. 

Przyklejanie klepki parkietu do posadzki betonowej. Zastosowanie odpowiedniego kleju pod parkiet, pozwoli by posadzka drewniana, służyła mieszkańcom przez kilkadziesiąt lat.

Parkiet jesion kolor po położeniu w cegiełkę nieregularną. 

Przyklejanie deszczułki do posadzki betonowej. Na zdjęciu podłoga położona będzie z parkietu jesion kolor, a następnie wycyklinowana i polakierowana.

Przyklejanie parkietu do posadzki betonowej. Posadzkę najepierw wyszlifowaliśmy z mleczka cementowego. Nastepnie została zagruntowana, gruntem zalecanym przez producenta kleju. 

Parkiet jesion kolor położony w hotelu w Olsztynie. Parkiet później będzie wycyklinowany i polakierowany

Układanie podłogi drewnianej w mrągowie. Na zdjęciu pilarka stołowa podłączona do odkurzacza. Dzięki temu na budowie panują czyste warunki podczas montaż parkietu.

Cięcie deski parkietowej, podczas montażu podłogi drewnianej. Pilarka stołowa podłączona do odkurzacza dzięki czemu montaż odbywa się w czystych warunkach.

Polerowanie mozaiki poolerką Jive. Dzięki polerowaniu podłoga uzyskuje większą gładkość, przez co poprawiają się jej walory estetyczne.

Deska orzech. Na tej realizacji deska została najpierw zaolejowana, a potem nałożony został wosk w celu podwyższenia połysku. Wosk również dodatkowo chroni drewno.

Subskrybuj układanie parkietu