parkiet jesion

Przyklejanie deszczułki do posadzki betonowej. Na zdjęciu podłoga położona będzie z parkietu jesion kolor, a następnie wycyklinowana i polakierowana.

Przyklejanie parkietu do posadzki betonowej. Posadzkę najepierw wyszlifowaliśmy z mleczka cementowego. Nastepnie została zagruntowana, gruntem zalecanym przez producenta kleju. 

Parkiet jesion. Na tej realizacji parkiet został wyszlifowany, nałożony został olej koloryzujący orzech, a następnie podłoga została polakierowana dwu składnikowym lakierem.

Parkiet jesion kolor położony w hotelu w Olsztynie. Parkiet później będzie wycyklinowany i polakierowany

Cyklinowanie parkietu jesion kolor, ułożonego w cegiełkę rozrzuconą z roga pomieszczenia. 

Cyklinowanie podłogi drewnianej. Na zdjęciu parkiet jesion w klasie jasny i deska jesionu moddyfikowanego termicznie - jesion thermo.

Na zdjęciu, na pierwszym planie podłoga wykonana z parkietu jesion kolor. Na środku salonu położony jest parkiet jesion jasny, a wokół niego ułożona jest deska jesion therm. <br />
Jesion tehrmo to drewno moyfikowane termicznie, dzięki czemu zmienia swój naturalny kolor, jak również osiąga wyższą stabilność wymiarową. Wadą tego wyrobu jest podwyższenie jego kruchości.

Cyklinowanie parkietu jesion. Na podłodze położony jest parkiet jesion jasny, a przy scianach obódka wykonana jest z deski jesion thermo.

Subskrybuj parkiet jesion